YAZILIM GELİŞTİRME

Yazılım Geliştirme sadece kod yazmaktan ibaret değildir. Her şeyden önce geliştirilecek yazılımın hangi problemi çözeceğini iyi analiz etmek ve çözümü sağlayacak yazılımı en kısa sürede geliştirmek oldukça önemlidir. Problemi iyi tespit edebilmek için önce müşteriyi ve ya yaşadığı problemleri ayrıntılı olarak dinlemek ve titiz bir şekilde yol haritası çizmek gerekir. Bunun için de müşteriyle yazılım geliştiricinin baştan itibaren iyi iletişim sağlaması işin sağlıklı ilerlemesi açısından oldukça hayati önem taşır.

Kendi çevrenizde hızlı bir araştırma yaparsanız, yazılım geliştiricilerle ve müşterilerle ayrı ayrı konuştuğunuzda her iki taraf da “yazılım geliştirme sürecinin zorluğu” hakkında size bir çok şey anlatabilir. Kendi tecrübelerimden edindiğim deneyim de bunu doğrular niteliktedir. O nedenle çok iş almak ve herkesle çalışmak yerine az ama nitelikli işler yapmak ve bu işleri iletişim kurabileceğim müşterilerle yapmak çok net prensibim.

Sağlıklı iletişim kurulduktan sonra süreç kendiliğinden gelişmekte ve bugüne kadar yaptığım 100 lerce iş ve hizmet sunduğum müşterilerimden edindiğim deneyimler sayesinde olabilecek en iyi işleri çıkarmaya özen göstererek hem müşterilerimi hem de kendimi mutlu edebilmek en önemli hedefim.

Uzmanlık alanım olan Web Tabanlı Yazılım Geliştirme konusunda hizmet almak isterseniz, benimle iletişime geçebilirsiniz.